Menu

Książki Zbójeckie

O książkach, literaturze i czytaniu

Blogerzy dla Korczaka - pozostał niecały miesiąc!

avo_lusion

Kochani!

Niecały miesiąc pozostał do zakończenia konkursu Blogerzy dla Korczaka. Wciąż mnie to zdumiewa, bo przecież jego inauguracja miała miejsce 22 lipca, a mam wrażenie, jakby to było zaledwie wczoraj.

Obecnie zgłoszonych jest kilkadziesiąt osób, na razie nie będę podawała pełnej liczby, podsumowania zostawię na później.

Poziom jest wysoki, każda nadesłana praca zdradza włożony w nią trud i szczerą chęć uczczenia pamięci Korczaka. W tym sensie cel akcji został już teraz w stu procentach osiągnięty.

W czasie trwania konkursu informacja na jego temat pojawiła się między innymi na Wyborczej.pl, Onet.pl, Money.pl, a także na wielu innych serwisach i portalach (jak mi doniesiono, informacja została podana także na antenie Polskiego Radia). Ten przepływ informacji cieszy i po raz kolejny pokazuje, że Korczak nie pozostaje obojętny dla mediów i ich odbiorców.

Wszystkich tych, którzy jeszcze nie są pewni, czy zgłosić się do konkursu, serdecznie zachęcam. Forma notatki nie ma znaczenia, ważne, aby w swoją pracę włożyć dobre chęci i serce. Czas do 20 listopada! Polecam zapoznać się z REGULAMINEM

Informuję także, że niestety, ale nie będę mogła zrobić żadnego wyjątku odnośnie przyjęcia tekstów nadesłanych po północy, w dniu 21 listopada. Data zgłaszania prac jest żelazna i nieprzekraczalna, a wynika to z faktu, że lista uczestników zostanie wysłana do jurorów natychmiast po upływie wyznaczonego terminu. Ze względu na sporą ilość tekstów do przeczytania, będzie im potrzebna maksymalna ilość czasu. Mam nadzieję, że zostanie to zrozumiane i unikniemy nieporozumień, które zazwyczaj przy takich okazjach się zdarzają…

Niezmiennie czekam na wasze zgłoszenia, a tym, którzy już to zrobili – serdecznie dziękuję!

Afryka czarno-biała: Bambo (2) >

< Lektury naszego dzieciństwa - Doktor Dolittle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarze (9)

 • felicja79

  Taka popularność akcji bardzo mnie cieszy! :-) Miałaś wspaniały pomysł!

 • krainaczytania

  "Moja pani dziennikarka" już pracuje nad tekstem ;-)

 • avo_lusion

  Felicja - dzięki. Cieszę się, że wzięłaś udział:)

  Aga - już się nie mogę doczekać:)

 • polonisty

  fajnie, że tyle osób reklamuje konkurs:) z chęcią poczytałabym te wpisy:)

 • avo_lusion

  Polonisty - już niebawem wszystko się wyjaśni:):)

 • giffin

  A ja się nadal zachwycam tą inicjatywą - to niesamowite, że udało Ci się skłonić tyle osób do poznania/odświeżenia pamięci o Korczaku ;))

 • avo_lusion

  Giffin, dzięki:) Widziałam, że recenzowałaś pamiętnik Korczaka, mam nadzieję, że ją zgłosisz do konkursu:)

 • annrk

  Akcja jest świetna, ale zbieram się i zbieram i zebrać nie mogę, by coś wreszcie napisać. Nawet nie wiedziałam, że tak mało czasu zostało.

 • avo_lusion

  Mam nadzieję, że się jednak uda:)

© Książki Zbójeckie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci