Menu

Książki Zbójeckie

O książkach, literaturze i czytaniu

Audycja w TOK FM

avo_lusion

Kochani,

jak wiadomo, miałam wczoraj (23.11.11) wielką przyjemność gościć na antenie Radia TOK FM. Opowiedzenie o naszym świecie blogów było wielką przyjemnością, natomiast podkreślam, że wszystkie moje opinie są subiektywne!

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy znaleźli czas, aby jednak posłuchać tej – bądź co bądź – długiej audycji. Tych, którzy nie mogli, zapomnieli lub po prostu nie wiedzieli – zapraszam serdecznie do wysłuchania rozmowy na youtube.Victor Orwellsky, Kod władzy >

< Ankieta - najpiękniejszy design bloxa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarze (20)

 • cyrysia

  Nie miałam możliwości obejrzenia twojej audycji, ale dobrze, że masz nagraną, to chociaż teraz posłucham.

 • avo_lusion

  Miłego słuchania w takim razie:)

 • ksiazkowka

  Oooo, super, że wrzuciłaś zapis z tej audycji bo ja nie miałam możliwości by jej posłuchać. Wiele mądrych kwestii poruszyłaś i w taki sam sposób się o nich wypowiedziałaś - ze wszystkim zgadzam się w 100% (np. o poczuciu bezkarności i totalnej anonimowości internautów). Pan prowadzący bardzo miły i taki...że pozwolę sobie użyć młodzieżowego języka - "lajtowy". ;)

 • izabella_g

  Odsłuchane:). Świetnie wypadłaś a cały wywiad - ciekawy;).

 • krainaczytania

  Danusiu, niesamowicie inteligentny wywiad. Dawno takiego nie słuchałam. Naprawdę z serca gratuluję :-) Poruszyłaś bardzo ważne kwestie, jeśli chodzi o funkcjonowanie w Internecie, np. ten problem chamstwa. Kto jak kto, ale ja na własnej skórze to przeżyłam. Szkoda, że nie zachowałam komentarzy z Onetu. Byłyby doskonałym dowodem. Jeszcze raz gratuluję, wschodząca Gwiazdo blogosfery :-)

 • cyrysia

  Skończyłam właśnie słuchać audycji i jestem oczarowana twoim profesjonalnym podejściem. Nie dałaś się w żaden sposób wybić z tematu i nawet zdenerwowanie gdzieś uciekło ;-)
  Doskonale powiedziałaś o blogerskim świecie tak jak jest naprawdę. Ja również swojego bloga traktuje jako dziecko i dzięki niemu próbuje ćwiczyć swój warsztat. On daje mi taką odskocznie od problemów dnia codziennego, no i pozwala za zacieśnianie więzi z innymi blogowiczami.
  Ponadto masz super głos, ja nie lubię audiobooków, ale gdybyś ty je czytała, to mogłabym na okrągło je słuchać ;-)
  Pozdrawiam cię serdecznie i życzę samych takich sukcesów ;-)

 • felicja79

  Okazało się, że nie słyszałam tylko pierwszych ośmiu minut. Teraz już znam całość. Podziwiam Twoją odwagę. Dużo osobistych pytań i dużo trudnych. Tym bardziej super, że sobie ze wszystkimi poradziłaś :-).

 • avo_lusion

  Kraino, dziękuję ci za tak miłe słowa. Myślę, że o chamstwie w internecie trzeba mówić!! Wciąż mnie ono zaskakuje:(

  Cyrysia - ciesze się, że moje zdanie podzielasz. Hehehe, zastanowię się nad tym czytaniem audiobooków;)

  Felicja, fakt, osobiste pytania zawsze są ryzykiem i mnie zaskakiwały, ale jakoś wybrnęłam, chwała Bogu!

 • kaye

  Bardzo fajny wywiad. W ogóle nie czuło się, żebyś miała tremę :) Prowadzący ma sympatyczny głos, ale trochę za bardzo się "wcinał" w Twoje wypowiedzi. Jeszcze raz gratuluję!

 • siostraelvisa

  Bardzo dziękuję za komentarz na moim blogu. Pani blog jest naprawdę wspaniały, podziwiam Pani ambicję.

 • boxblox

  O korespondencji pomiędzy pisaniem a głosem już pisałem. A wizja gdzie?
  A.

 • orwellsky

  Miałem przyjemność wysłuchania wywiadu. Pani emocjonalność może naładować tysiące akumulatorów ludzi szukających potwierdzenia dla swoich pasji.
  Bardzo serdecznie dziękuję za recenzję. Z przyjemnością przekażę własnoręcznie podpisaną książkę i audiobooka ( a nawet kilkaJ) dla wsparcia Pani twórczych przedsięwzięć.

 • avo_lusion

  Boxblox - chodzi o wyznaczenie celu, czy też moją twarz?:):) Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam;)

  Orwellsky - to ja gratuluję Panu książki i nie tylko. Gratuluję także pomysłu. Profesor Rott opowiadał mi o niezwykłych działaniach marketingowych, wspaniała sprawa. Jeżeli przekazałby Pan kilka książek bądź audiobooków, w styczniu z przyjemnością zorganizowałabym konkurs na blogu. Czy mogę liczyć na kontakt?

 • avo_lusion

  Kaye, dzięki i miło mi, że do mnie zaglądasz;)
  Siostroelvisa - dziękuję, zaciekawiły mnie Twoje notatki...

 • orwellsky

  Chodzi zarówno o mój podziw dla Pani materializującej się pasji ale również o to , że Pani przykład potrafi zachęcać innych dając im dowód, że dążenie do realizacji swojej pasji może być nagrodzone, nie tylko satysfakcją w zaciszu ale również na szerokim forum.

 • avo_lusion

  Rzeczywiście, zakładając bloga, czy też robiąc szereg innych rzeczy, nie sądziłam, że zaowocuje to szeregiem wyróżnień i potokiem miłych słów. To budujące, daje mi motywację do działania i pomaga w ciężkich chwilach, których nie brakuje. Czy jednak to wszystko przerodzi się w coś więcej? Czekam na to, ale z wielką pokorą, bo nie raz już próbowałam...

 • boxblox

  Ha! Semantyka.
  W pierwszej chwili na postawione przez Ciebie pytanie, chciałem odpowiedzieć żartobliwie:). Zamiast tego moja odpowiedź będzie "poważna" no i nudna :) : Po tym co przeczytałem, wizja tego co chcesz przekazać jest dość wyraźna. Chodziło mi oczywiście o obraz.

 • avo_lusion

  Boxblox, hihihi, ta twoja nudna odpowiedź raczej przypadła mi do gustu;) Ja niestety mam "radiową twarz", więc na wizję raczej nie ma co czekać ;) Chociaż, skąd wiem, co przyniesie życie...?

 • boxblox

  Avo_lusion. Już chciałem zostawić naszą korespondencję pod tym wpisem, ale użyte przez ciebie określenie "radiowa twarz" nie daje mi spokoju. Przypadkowa kokieteria? Raczej nie. Zapewne skrót myślowy, użyty tu, ze względu na zwięzłość formy wypowiedzi. Jakkolwiek nie próbowałbym tego interpretować, określenie które użyłaś, nie podoba mi się.
  Nie wiem jak wyglądasz i pewnie nieprędko będę wiedział. Może nigdy. Oczywiście jestem ciekaw jak wyglądasz, choć tak naprawdę, interesuje mnie to co masz do powiedzenia. Blog ma niewątpliwie tę zaletę, że uwalnia nas od "fizyczności", która jest powodem pośpiesznych ocen. Uwolnieni z tej fizyczności stajemy przed istotą piękna. Rzecz w tym, że piękno zaczyna się od myśli a nie od twarzy.
  pozdrawiam serdecznie
  A.

 • avo_lusion

  A., nie wiem jakim cudem pominęłam Twój komentarz. Zaskoczył mnie. Jeżeli na palcach jednej ręki mam policzyć mężczyzn, którzy nie patrzą na fizyczność kobiety, a na intelekt, to liczna ta zamyka się w dwóch. To, co piszesz jest mądre i miłe. Dziękuję. Uwolnienie się od fizyczności na blogu, gdzie liczą się tylko słowa jest oczyszczające i ja to bardzo cenię. W rzeczywistości nie jest już tak łatwo. Wiem, bo myślę, że właśnie dlatego nie mogę obecnie znaleźć pracy...

© Książki Zbójeckie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci